ASUS ZENFONE 5 SENİN YERİNE DÜŞÜNÜR

Modern tasarımı, şık duruşu, yenilikçi teknolojileri ve en önemlisi sahip olduğu yapay zekası (AI), onu sadece bir akıllı
telefon olmaktan daha öteye götürüyor. Asus Zenfone 5, Bilkom güvencesiyle sizlerle…

GÖZ ALICI
TASARIM

En kaliteli malzemeler, modern işçilikle buluşuyor ve ortaya göz alan şık bir tasarım çıkıyor. Kenardan kenara kavisli ekranı, sağlam gövde yapısı ve estetik tasarımıyla dayanıklı ve göz alıcı bir telefon arayanların tercihi Asus Zenfone 5…

HER AÇIDAN
MÜKEMMEL FOTOĞRAFLAR

Asus Zenfone 5, son teknoloji donanımlı çift kamerası ve sahip olduğu yapay zeka (AI) ile her zaman ve her yerde mükemmel fotoğraflar çekmenize olanak sağlıyor. İhtiyaçlarınızı anlayan ve tercihlerinize uyum sağlayan kamera teknolojisi sayesinde siz sadece konuya odaklanın, gerisini teknolojiye bırakın!

OLAĞANÜSTÜ
PERFORMANS

Zenfone 5, gücünü olağanüstü performans sağlayan ve AI yeteneklerine sahip Qualcomm Snapdragon işlemcisinden alıyor. En yeni 64 bit Qualcomm Snapdragon 636 tarafından desteklenen sekiz adet işlemci çekirdeği ile 1,8 GHz hıza ve 6 GB RAM’e kadar mükemmel performans sunuyor.

DAHA HIZLI
ŞARJ ET

Asus Zenfone 5, genlerinde taşıdığı yapay zeka teknolojisini bataryaya da yansıtıyor. 3300 mAh’lık yüksek kapasiteli bataryası, Asus BoostMaster teknolojisiyle çok daha hızlı şarj olabiliyor. Bu özellik 5 dakikalık hızlı şarjla 2 saat konuşma süresi, 38 dakikalık hızlı şarjla %60’a varan şarj kapasitesi sağlıyor.

DAHA CANLI,
NET ve DOĞAL
GÖRÜNTÜLER

Asus Zenfone 5, uçtan uca tasarlanan 2246×1080 piksel çözünürlüğe sahip FHD+ ekranıyla, fotoğraf, video, film ve yüksek grafikli oyunlarda ve uygulamalarda daha canlı, net ve doğal görüntüler sunarak eğlenceyi zirveye taşıyor.

ZENIMOJI’Nİ
KEŞFET

Asus Zenfone 5, yepyeni ve oldukça eğlenceli bir özellik de sunuyor: ZeniMoji! Kullanıcıların kendi seslerini, yüz ifadelerini ve kafa hareketlerini kullanarak sevimli avatarlar oluşturmalarını sağlayan bu yeni özellik, görüntülü sohbetlerde, canlı yayında ve hatta metin sohbetlerinde bile kullanılabiliyor.

YÜZÜNÜ
GÖSTER

Asus Zenfone 5’in kullanımı artık daha kolay, daha rahat ve daha güvenli. Yüz tanıma teknolojisiyle telefon kilidinizi kolayca açabilir, meraklı gözlerden sakladığınız dosyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.