Yapı Kredi Kampanyası

Kampanya Tarih Aralığı : 10 Şubat – 28 Şubat 2018
Kampanya Koşulları :
. Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile 10 Şubat – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında Bilkom Anlaşmalı ve Yetkili Satış Noktalarından tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde 200 TL Worldpuan hediye edilecektir.
. Kampanya yalnızca taksitli alışverişlerde geçerli olup, cep telefonu alımları kampanyaya dahil değildir.
. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.
. Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez, hediye çekleri kullanılamaz.
. Kazanılan Worldpuan’lar 15 Mart 2018 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma 26 Mart 2018 ‘dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 27 Mart 2018 itibari ile geri alınacaktır.
. Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
. Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılımlarda yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez kampanyadan yararlanabilecek olup, . Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla toplamda en fazla 200 TL puan kazanabilir.
. Kampanyaya dahil Bilkom Anlaşmalı ve Yetkili Satış Noktaları; EGEMEK ALSANCAK, EGEMEK BOSTANLI, PALLADIUM LYDIA , BUYAKA LYDIA , CEPA LYDIA , NEXT LEVEL LYDIA  , MALL OF ISTANBUL LYDIA  , SERVIS BILGISAYAR, ARTI ŞiŞLİ, TROY İZMİT, TROY CAPITOL, TROY CITYS, TROY KANYON, TROY MARKANTALYA, TROY MARMARAPARK
. Kampanya yalnızca belirtilen Bilkom Anlaşmalı ve  Yetkili Satış Noktalarında geçerli olup,  internet üzerinden yapılan harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
. Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi ve Bilkom kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.