Üst Yönetim

Bilkom Genel Müdürü Fikret Ballıkaya

Fikret Ballıkaya

Genel Müdür

İş yaşamına 1993 yılında Siemens Nixdorf’ta Sistem Mühendisi olarak başlayan Ballıkaya, Proje ve Bilgi Sistemleri yöneticilikleri yaptıktan sonra katıldığı Microsoft’ta Pazarlama Mühendisi olarak çalışmıştır. Bilkom’daki çalışma hayatına 1997 yılında Profesyonel Pazar Yöneticisi olarak başlayan Ballıkaya sırasıyla, Kanal Yöneticisi, Satış Grup Müdürü ve Satış Direktörlüğü görevlerini yürüttükten sonra 2019 yılı itibariyle Genel Müdürlük görevine atanmıştır.

İstanbul Erkek Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olan Ballıkaya, yüksek lisans derecesini yine İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde derece ile tamamlamıştır. Ballıkaya, 1971 İstanbul doğumludur. Evlidir. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Burhan Murzoğlu

Finans ve Operasyon Direktörü

Profesyonel çalışma hayatına, 1992 yılında Koç Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Setur’da başlayan Murzoğlu, aynı şirkette 2009 yılına kadar, İç Denetim Müdürü, Mali İşler Müdürü ve Genel Muhasebe Müdürü pozisyonlarında önemli sorumluluklar üstlenmiştir. Ardından Arçelik-LG Klima şirketinde göreve başlayan Murzoğlu, 2009-2018 yılları arasında Finansman Mali İşler Yöneticisi ve Finansman Mali İşler Direktörü olarak görev yapmıştır. Tedarik Zinciri Yönetimi ve üretim planlama alanlarında gerek yurt içinde gerekse uluslararası alanda uzun yıllara dayanan tecrübesi bulunan Burhan Murzoğlu, 1 Eylül 2019 tarihi itibarıyla Bilkom Finans ve Operasyon Direktörü olarak atanmıştır.

Marmara Üniversitesi Maliye Bölümü mezunu olan Murzoğlu, 1968 Rize doğumludur. Evli ve bir çocuk babası olan Murzoğlu, İngilizce bilmektedir.

Can Irmak Sağıroğlu

Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü

İş yaşamına 1994 yılında, Yapı Kredi Bankası’nın teknoloji şirketi Bilpa’da Sistem Geliştirme Yöneticisi olarak işe başlamıştır.

1997 yılında Büyük Şirketler Satış Yöneticisi olarak Bilkom’a geçen Sağıroğlu, sırasıyla Eğitim Sektörü Satış Yöneticisi, Ürün Müdürü ve Ürün Grup Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. Sağıroğlu, vekâleten yürüttüğü Pazarlama Direktörlüğü görevinden sonra, 2018 yılı itibariyle Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak atanmıştır.

1993 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakültesi Kontrol-Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan Sağıroğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Burak Sezer

İnsan Kaynakları Direktörü

İş yaşamına 2000 yılında Louis Vuitton & Moet Hennessy’de Satış Uzmanı olarak başlayan Sezer, bu alanda değişik kademelerde çalıştıktan sonra, 2005 yılında Goldaş Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş’de perakende grubundan sorumlu İnsan Kaynakları Kıdemli Uzmanı olarak görev almıştır.

2009 – 2012 yılları arasında Darty Türkiye’de İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı ve 2013 yılında Kahve Dünyası’nda İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapan Sezer, Bilkom bünyesine 2014 yılında İnsan Kaynakları Müdürü olarak katılmıştır. Sezer, 2018 yılı itibariyle İnsan Kaynakları Direktörü olarak atanmıştır.

1979 doğumlu olan Sezer, Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur.

Evlidir ve bir çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.