Fikret Ballıkaya

Genel Müdür

İstanbul’da 1971 yılında doğan Fikret Ballıkaya, İstanbul Erkek Lisesi’nin ardından, İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek lisans derecesini yine İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde derece ile tamamlayan Ballıkaya, profesyonel kariyerine 1993 yılında Siemens Nixdorf’ta Sistem Mühendisi olarak başladı. Burada, Proje ve Bilgi Sistemleri yöneticisi olarak görev yaptıktan sonra Microsoft’ta Pazarlama Mühendisi olarak sorumluluk üstlendi. 1997 yılında Bilkom’da Profesyonel Pazar Yöneticisi olarak çalışmaya başlayan Ballıkaya, sırasıyla Kanal Yöneticisi, Satış Grup Müdürü ve Satış Direktörlüğü görevlerini yürüttü. Fikret Ballıkaya, 2019 yılında Bilkom Genel Müdürlüğü pozisyonuna atandı.

Burhan Murzoğlu

Finans ve Operasyon Direktörü

1968 yılında Rize’de doğan Burhan Murzoğlu, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nden mezun oldu. Profesyonel kariyerine 1992 yılında Koç Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Setur’da başlayan Murzoğlu, aynı şirkette 2009 yılına kadar, İç Denetim Müdürü, Mali İşler Müdürü ve Genel Muhasebe Müdürü pozisyonlarında önemli sorumluluklar üstlendi. 2009 yılında Arçelik-LG Klima şirketinde göreve başlayan Murzoğlu, 2009-2018 yılları arasında Finansman Mali İşler Yöneticisi ve Finansman Mali İşler Direktörü olarak görev yaptı. Tedarik Zinciri Yönetimi ve üretim planlama alanlarında gerek yurt içinde gerekse uluslararası alanda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip olan Murzoğlu, 1 Eylül 2019 tarihinden bu yana Bilkom Finans ve Operasyon Direktörü olarak görev yapıyor.

Can Irmak Sağıroğlu

Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü

1971 yılında İstanbul’da doğan Can Irmak Sağıroğlu, 1993 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakültesi Kontrol-Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Profesyonel kariyerine 1994 yılında, Yapı Kredi Bankası’nın teknoloji şirketi Bilpa’da Sistem Geliştirme Yöneticisi olarak başladı. 1997 yılında Büyük Şirketler Satış Yöneticisi olarak Bilkom’a geçen Sağıroğlu, sırasıyla Eğitim Sektörü Satış Yöneticisi, Ürün Müdürü ve Ürün Grup Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Sağıroğlu, vekâleten yürüttüğü Pazarlama Direktörlüğü görevinden sonra, 2018 yılı itibarıyla Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak atandı.

Onur Başkan

Satış Direktörü

İstanbul’da 1973 yılında doğan Onur Başkan, Anadolu Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden 1995 yılında mezun oldu. İş hayatına 1999’da adım atan Başkan, 2003 yılında Akora Bilgisayar’da Satış Müdürü görevine başlayarak bilişim dünyasıyla tanıştı. 2006-2008 yılları arasında Data Teknik Bilgisayar Satış Müdürü, 2008-2010 arasında ise Kont Bilişim Satış Müdürü olarak görev yaptı. 2010 yılında Tüketici Grup Müdürü unvanıyla Bilkom ailesine katılan Başkan, 1 Ocak 2022 itibarıyla Bilkom Satış Direktörlüğü görevine atandı.