TCL 10 PRO

Eşsiz Görsel Güç

TCL 10 PRO
Eşsiz Görsel Güç

Güçlü NXTVISION görsel teknolojisi ile kavisli AMOLED ekran ve 64MP Yapay Zekalı dört kameralı sistemi ile size tek bir cihazda mükemmel bir görselleğin gücünü sunuyor. FHD+ kavisli AMOLED ekran ile medyalarınızın içinde gibi olun. Olağanüstü bir 64MP yapay zekalı dört kameralı sistemi kullanarak gece gündüz çekim yapın.

TCL 10L
Devrim Yaratan Görsel Teknoloji

TCL’nin NXTVISION görsel teknolojisi ile oluşturduğunuz medyalarda devrim yaratın. Büyük sahneleri ve küçük ayrıntıları yakalamanızı sağlayan çok yönlü 48 MP dörtlü yapay zekalı kamera sistemi ile anın büyüsünü yakalayan fotoğraflar oluşturun. Otomatik renk ve pozlama ayarı ile çekimlerinizi kolaylaştırın. 4K video kayıt özelliği bulunur.

TCL MOVETIME MT40 Akıllı Çocuk Saati
Görüntülü Arama ile 4G-Bağlantılı Saat

TCL Movetime MT40 akıllı çocuk saati ile çocuklarınızı maceraya teşvik ederken bir yandan da güvende olduklarından emin olun. Yerleşik kamerası ile 4G görüntülü arama gün içinde çocuklarınızla yüz yüze zaman geçirmenizi sağlarken, çocuklarınız fotoğraf gönderip sohbet ederek sizinle ve ailenin diğer üyeleriyle gününü paylaşabilir. TCL Movetime MT40 akıllı çocuk saatinin adımsayarı, atılan adım, yakılan kaloriler ve yürünen mesafe takibi ile çocuklarınızın aktif bir yaşam stili sürdürmesini desteklemenize yardımcı olur. Tasarımı renkli, dayanıklı ve çocuk dostudur.