Fırsatlarla dolu yeni bir dünyanın kapılarını açın. İnsanları hayrete düşüren ve etkileyen mobil uygulamalar geliştirin. Müşterilerinizle tabletler ve akıllı telefonlar üzerinden iletişim kurun ve satış yapın! Şirketinizin geleceğini bugünden şekillendirin! Ve hepsini tek satır kod yazmadan Adobe DPS ile hayata geçirin!

Fırsatlar ve avantajlarla dolu yepyeni bir dünya

Adobe Digital Publishing Suite, Adobe InDesign CS5 sürümünden itibaren basılı dergiler ve kurumsal yayınlar hazırlayan yayıncılar için, bu içeriği iPad, iPhone ve Android tabletlerde kullanılabilir hale getirmesine ya da sıfırdan yayınlar oluşturmasına imkan sağlayan bir servisler bütünüdür. Adobe DPS ile Tablet ve akıllı telefonların tüm özellikleri kullanılarak, zengin içerikli, etkileşimli ve multiplatform uygulamaları tek satır kod yazmadan üretmek mümkün hale geliyor.

Adobe DPS ile slayt gösterilerinde geçiş yapmak, görüntüleri kaydırmak ve yakınlaştırmak, nesneleri 360° döndürmek ve daha pek çok işlemi gerçekleştirmek için el hareketleri kullanabilir. Ayrıca multimedya içerik sunan cihazlarda, sayfalara müzik, ses ve video görüntüleri eklenerek daha zengin yayınlar oluşturulabilir.