Sevdiğiniz Tasarım, Şimdi Seveceğiniz Daha Çok Şeye Sahip KARŞINIZDA  iPhone SE

 

iPhone SE şimdiye kadarki en güçlü 4 inç telefon. A9 çip, iPhone 6s’te kullanılan gelişmiş çipin aynısı. 12 megapiksel kamera, muhteşem fotoğraflar ve 4K videolar çekiyor ve Live Photos, fotoğraflarınızı canlandırıyor.

iPhone SE, pürüzsüz bir yüzey elde etmek için kum püskürtme yöntemiyle işlenmiş alüminyumdan üretilen bu hafif ve kompakt telefon, elinize son derece rahat bir şekilde oturuyor. Göz alıcı 4 inç Retina ekranda her şey daha canlı ve net görünüyor.

iPhone SE’de  iPhone 6s’te kullanılan gelişmiş çipin aynısı olan A9 çip var. 64 bit masaüstü sınıfı mimarisiyle olağanüstü bir hız ve duyarlılık sunuyor. A9 çip, küçük boyutuna rağmen maksimum performans ile büyük işler başarıyor. A9 çipte tümleşik olarak bulunan M9 yardımcı hareket işlemcisi, adımlarınızı ve kat ettiğiniz mesafeyi ölçmek gibi çeşitli fitness takibi özellikleri için ivme ölçer, pusula ve jiroskop ile bağlantı kuruyor. Ayrıca, iPhone’unuzu elinize almanıza bile gerek kalmadan yalnızca “Hey Siri” diyerek Siri’yi etkinleştirmenizi kolaylaştırıyor.

12 megapiksel iSight kamera sayesinde, iPhone 6s ile çekilenler kadar net ve detaylı fotoğraflar çekebilir, göz alıcı 4K videolar çekip düzenleyebilirsiniz. Bu, 1080p HD videoların tam dört katına kadar yüksek çözünürlükte videolar anlamına geliyor. Aynı zamanda Live Photos özelliğini de kullanıcılara sunuyor.

Retina Flash, gücünü ekranın normalden üç kat fazla parlamasını sağlayan özel bir ekran çipinden alıyor. Böylece, loş ışıkta veya gece çekilen selfie’ler bile harika görünüyor.

True Tone Flash ise, ortam ışığına uyum sağlayarak daha gerçekçi renkleri ve doğal cilt tonlarını ortaya çıkarıyor.

Kullanıcı dostu ara yüzü, inanılmaz özellikleri ve üstün güvenliğiyle,  iPhone SE’nin de kalbi olan iOS 9, şimdiye kadarki en gelişmiş mobil işletim sistemi. Hem iPhone’unuzun şıklığına eşlik edecek hem de telefonunuzda kusursuzca çalışacak şekilde tasarlandı. Böylece, en basit görevleri bile çok daha eğlenceli hale getiriyor.