Bilkom ve Warner Bros işbirliği ile:

Futbol, bu kez alışılmışın dışında bir deneyim sunuyor.  

Bilkom, PS4 ve Xbox One platformları için Rocket League’ı satışa sundu. Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars oyununun devamı olarak Psyonix tarafından geliştirilen oyun, insanları eğlendirmek için futbol ve arabaların birleşiminden oluşuyor.

 

Futbol ve araba ilk duyduğunuz zaman hayal etmesi zor bir düşünce. Fakat oyunun içine girince hiçte öyle olmadığınızı anlıyorsunuz. İnsanların araba yerine koyulduğu ve bunlarla birbirinden çeşitli haritalarda maç yapabilirsiniz.  

Devasa turbolar ile donatılmış envai çeşit araçtan istediğinizi seçip, parmak ısırtan havadan goller atıp, oyunun gidişatını çevirecek olağanüstü kurtarışlar yapın!

Rocket League‘de botlara karşı oynayabildiğiniz gibi oyuncular ile yapacağınız maçlarda gol atmanız bu kadar uğraştıracağını aklınızdan geçiremezsiniz. Oyunda standard, ranked vb. maçlar yaparak kendinizi üst sıralara taşıyabilirsiniz. Oyunun tek amacı var; o da gol atmak, attığınız her gol sizi maçı almaya bir adım daha yakınlaştıracak.

Kişiselleştirme: Yüzlerce farklı kıyafet ile herkesin istediği tarz da araba yapabilirsiniz.

Stadyumlar: Her zevke özgü harita seçebileceğiniz ve her haritanın birden çok çeşidi ile 4-oyunculu 8-oyunculu oynayabileceğiniz muhteşem atmosferli stadyumlarda maç yapabilirsiniz!