window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-7392127-1');

Türkiye’nin Dijital Yaşam Koçu Bilkom

Bilgi ve İletişim Teknolojileri (ICT) sektöründeki faaliyetlerine 1984 yılında başlayan Bilkom, 2000 yılından bu yana Koç Topluluğu bünyesinde yer alıyor.

Apple, Huawei, TCL, Alcatel, Fitbit, DJI, Naztech, Hypergear ve Celly gibi dünyanın öncü markalarına ‘katma değerli distribütörlük’ yaklaşımı doğrultusunda; marka yönetimi, iş geliştirme, tüketici deneyimi ve satış sonrası hizmetler yönetimi ile uçtan uca müşteri odaklı hizmetler sunuyor.

“Türkiye’nin Dijital Yaşam Koçu” vizyonuyla en yeni teknolojileri ve markaları Türkiye ile buluştururken, teknoloji yoluyla tüketicilerin yaşam kalitesini artırmak için çalışıyor.

Elektronik perakende sektöründeki 36 yıllık tecrübesiyle lider akıllı telefon, giyilebilir aksesuar ve tablet dağıtıcısı unvanını da elinde bulunduran Bilkom, Türkiye çapına yayılmış 500’ü aşkın ticari iş ortakları kanalıyla 81 ilde 4.000’in üzerinde farklı satış noktasında, yılda 1,5 milyon ürünü ‘Bilkom Güvencesiyle’ tüketicilerle buluşturuyor.

Kendi bünyesinde 2016 yılından bu yana devam eden Dijital Dönüşüm projeleriyle sektörde ‘Dijital Rol Model’ bir şirket olmayı amaçlıyor. Dijital dönüşümde en büyük odağı insan kaynağı olan Bilkom, yüzde 76’sı Y kuşağı olan çalışanları için dijitalleşmeyi yeni iş modelleri ile birleştirerek hem çalışan memnuniyeti oranını hem de verimliliği üst seviyelere taşıyor.

Bilkom, son üç yıllık dönemde sektörün üzerindeki büyüme performansıyla yükselişini sürdürüyor.

Go to Top