MacBook Air

Aşkı Hafife Almayın

Çok sevdiğiniz Mac, sizi kendine yeniden aşık edecek. Daha ince ve daha hafif tasarımı, göz alıcı retina ekranı ve yüzde yüz geri dönüştürülmüş alüminyum kasası ile dikkat çeken MacBook Air, her şeyi yapabilen bir dizüstü bilgisayar.

MacBook Air, Bilkom güvencesiyle sizlerle…

MacBook Pro

Şimdi Daha Profesyonel

Bilkom güvencesiyle satışa sunulan MacBook Pro, bilgisayarlarda çıtayı yepyeni bir düzeye yükseltiyor. Yüksek performanslı işlemcilere ve belleğe, gelişmiş grafiklere, olağanüstü hızlı depolama çözümlerine ve çok daha fazlasına sahip MacBook Pro ile daima fikirlerinizin peşinden gidin.

iMac

Hızlı Depolama Kıvrak Zeka

Yeni iMac, yepyeni işlemcilere, en ileri grafik teknolojilerine, yenilikçi depolama alanlarına ve daha yüksek bant genişliği sunan bağlantılara sahip. Ve tüm bu özellikler, iMac’in bugüne kadarki en parlak ve en renkli retina ekranında hayat buluyor. Böylece size çok daha etkileyici bir deneyim sunuyor.

iMac Pro

Profesyonel İşi

Fotoğrafçılardan video editörlerine, 3D animasyon sanatçılarından müzisyenlere, kadar tüm profesyoneller iMac’i çok seviyor. Şimdiye kadar bir Mac’te bulunan en güçlü işlemcilerin ve grafik teknolojilerinin yanı sıra en gelişmiş depolama, bellek ve donanımlara sahip iMac Pro ile en iyi fikirleriniz en büyük yapıtlarınıza dönüşüyor.

Mac Pro

İnanılmaz Yaratıcılık

Mac Pro’nun üretiminde bir bilgisayarı oluşturan her şey olabilecek en iyi ve en ileri teknolojiyi geliştirmek için yeniden ele alındı: grafik teknolojileri, depolama, genişletme seçenekleri, işlem gücü ve bellek. Her şey bir araya geldiğinde daha öncekilerden bütünüyle farklı bir sonuç ortaya çıktı: Mac Pro

Mac mini

Mini Dev

Mac mini muhteşem bir bilgisayar olmakla kalmıyor, aynı zamanda ev otomasyonunda kullanılan sistemlerden devasa boyutlardaki render farm’lara kadar her şeye güç veriyor. İster canlı bir konserde ses motoru çalıştırın, ister geliştirdiğiniz en son iOS uygulamasını test edin, Mac mini harika bir fikirle harika bir sonuç arasındaki en kısa mesafe.