The Lego Ninjago Movie Videogame

Bilkom ve Warner Bros işbirliği ile:

The Lego Ninjago Movie Videogame, sizi Lego dünyasının eğlenceli ortamıyla buluşturuyor.

Bilkom, PS4 ve Xbox One platformları için The Lego Ninjago Movie Videogame’i satışa sundu. Traveller’s Tales ve TT Games tarafından Lego Movie’den esinlenerek geliştirilen oyun filmin heyecanını tekrar yaşamanızı sağlayacak.

Eğlenceyi kolayca erişilebilen ve keyifle deneyimlenebilen bir olgu haline getirmek hedefiyle 2014 yılında oyun pazarına giren Bilkom, “The Lego Ninjago Movie Videogame” oyununu PS4 ve Xbox One versiyonlarını satışa sundu.

Oyuncular en sevdikleri NinjaGo karakteri haline gelebilir ve filmi yeni, heyecan verici bir şekilde yaşayabilir. Düşmanları yenmek ve NinjaGo şehrini savunmak için koşu, dalma, atlama ve benzersiz Ninja becerilerine hakim olarak açık dünya ortamlarını dolaşıyorlar

Mekanlar ve Savaş Haritaları heyecan verici

Oyun, oyuncuların dövüş becerilerini teste sokabildikleri ve gittikçe daha sert düşmanlarla savaşabildiği LEGO NINJAGO Film’in hikayesine dayanan, sekiz büyük ve aksiyon dolu mekanlara sahiptir. Oyuncular dört oyuncuya kadar rekabetçi bölünmüş ekran yerel oyunlarıyla dört farklı oyun modunda arkadaşlarına ve ailesine karşı çıkabilirler.