Üç boyutlu mimarlık programı ArchiCAD ile Abvent’in Artlantis yazılımlarını birleştiren Bilkom, yeni bir uygulama başlattı. “iVisit” adı verilen bu uygulama sayesinde, ziyaretçiler, tarihi yerlerin orjinal hallerini görebilecek. Uygulamayı yükleyen kullanıcılar, akıllı telefonlar ve tabletleri ile bu alanların eski ve orijinal hallerini 3D (üç boyutlu) olarak, 360 derece gezip görme imkanı elde ediyor.

GRAPHISOFT yazılımları ile paylaşım kolaylığı

Çağdaş mimar ve mühendislerin esin kaynağı GRAPHISOFT yazılımları, mobil teknolojileri destekleyen yeni eklentileri ile tasarımcılara istedikleri her yerde, her an çizimlerine erişme olanağı sağlıyor.

Mimari tasarımların temel bileşenlerini içeren Yapı Bilgi Sistemi’ne (BIM – Building Information Management) erişim sağlayan GRAPHISOFT BIMx yazılımı, mimar ve mühendislerin yolda ve ofis dışında tasarımlarını kendi ekip arkadaşları ve müşterileriyle paylaşmasını kolaylaştırıyor.

Üç boyutlu mimarlık programı ArchiCAD ile Abvent’in Artlantis yazılımlarını birleştiren Bilkom, yeni bir uygulama başlattı. “iVisit” adı verilen bu uygulama sayesinde, ziyaretçiler, ziyaret ettikleri yerleri akıllı telefonları ve tabletleri ile bu alanların eski ve orijinal hallerini 3D (üç boyutlu) olarak, 360 derece gezip görme imkanı elde ediyor.