Türkiye’nin alanında en köklü ve en geniş kapsamlı dijital pazarlama organizasyonu İnteraktif Pazarlama Zirvesi İPZ’14’e katılanlar, Bilkom’un mobil uygulaması ile etkinlik hakkındaki tüm bilgilere ulaşabilecekler. İPZ 2014 uygulaması, tüm iOS cihazları (iPad, iPhone iPod Touch) ve Android cihazlarda (tablet-telefon) desteklenecek.

Türkiye’nin Dijital Yaşam Koçu Bilkom, bu yıl 11 Eylül’de, Swissotel The Bosphorus’ta, 9. kez kapılarını açacak olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi’ne mobil uygulama desteği vererek, katılımcılara rehberlik yapacak.

Katılımcıların ücretsiz olarak indirebileceği İPZ 2014 uygulamasında, etkinlik hakkında bilgiler ve program paylaşılacak. Konuşmacı fotoğrafları, biyografileri ve konu başlıkları hakkında bilgilere de yer verecek olan uygulama sayesinde katılımcılar etkinlikle ilgili her türlü yorum, öneri ve sorularını doğrudan muhataplarına iletebilecekler. Tüm iOS cihazları (iPad, iPhone iPod Touch) ve Android cihazlarda (tablet-telefon) desteklenecek olan uygulama, etkinliğin sosyal medya hesaplarına da yönlendirme yapacak.

Dijital öldü, yaşasın dijital!

Pazarlama dünyası için önemli bir “networking” platformu olma özelliği taşıyan İPZ’14, “Dijital öldü, yaşasın dijital” teması ile gerçekleştirilecek. Pazarlama dünyasını bir araya getirecek olan İPZ’14, makinelerin makinelerle konuştuğu yeni dünyada, pazarlama profesyonellerini bugünün dijital yaşam biçimini anlamaya davet edecek.

Daniel Obodovski de IPZ 14 de!

“The Silent Intelligence: Internet of Things” kitabı yazarı Daniel Obodovski ve “Social Engagement Marketing” kitabının yazarı Michael Tchong’un konuşmacıları arasında olacağı İPZ’14, yarım günlük çalıştaylarla da çok daha zengin bir içerikle konuklarını ağırlayacak. Bu çalıştaylar arasında “Shopper Marketing Neden Önemli?”, “Radyo Mecrasında Yaratıcılık & Dijital Müzik Platformları” ve “KOBİ’ler İçin Dijital Pazarlama” oturumları yer alacak.

Zirvede telekomünikasyon, finans, eğlence, perakende, otomotiv, medya, sağlık, spor, teknolojik cihazlar, lojistik altyapı sağlayıcılar, gıda ve seyahat-turizm gibi interneti kullanarak öne çıkan pek çok sektörden hayata geçirilen başarılı pazarlama stratejileri de katılımcılarla paylaşılacak.