Huawei P40 Pro+

İstediğiniz zaman ve istediğiniz yerde fotoğraf ve video çekerek Ultra Vision Leica Dörtlü Kamera ile kendinizi anlatın. En yeni Kirin 990 5G işlemcisi ile hız ve güç deneyiminizde devrim yaratın. Yenilikçi tasarım ile görsel dünyanızı ve ergonomik rahatlığınızı iyileştirir. HUAWEI P40 Pro ile şimdiyi ve geleceği keşfedin.

Bak, Dokun, Hisset. Heyecan Dolu.

Harikanın Akışı Ellerinizde

Akan suyun güzelliğinden ilham alan Quad-Curve Overflow Display, hayal gücünün engellerinin ortadan kaldırıyor. Ayrıca 90 Hz yenileme hızıyla ekranının her yerinde sürükleyici manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Orta çerçevesi ve koruyucu yuvarlak köşeler uyumu gözlerinizle hissedin.

Derinlikteki Şıklığı Yakalayın

Doğanın saflığını yansıtan HUAWEI P40 Pro, Deep Sea Blue, Ice White, Black, Blush Gold and Silver Fores gibi doğal renklerini sunar. Işığı kıran mat yüzey, her gölgede zarafeti ve iç huzuru ortaya verir, hafif derinlik hissini ortaya çıkarır.

Dünyayı Keşfedin

Hikayenizi Oluşturun

Hayatı keşfetmeyi ve hikayeler oluşturmaktan asla vazgeçmeyin. Oldukça birleşik bir sistem olarak çalışan Ultra Vision Leica Penta/Dörtlü/Üçlü Kamera, konunuz ister yakın ister uzak olsun, gündüz veya gece çekim yaparken her zaman sizi destekler. Gördüğünüzü çaba harcamadan yakalayın ve hissettiklerinizi anlatmasına izin verin.

Her Yerde Güvenli

Özgür Ruhlar için Yerleşik IP68

Aniden gelen yağmur damlaları veya kazara sıçramalara karşı koruma sağladığı için, maceraları keşfetmekte ve sürdürmekte özgürsünüz. Tüm enerjinizi ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarma zamanı.

Yüzünüz Şifreniz

Yüz Tanıma Kilidi, ekran kilidini açmanıza veya özel bir uygulamaya erişmenize yardımcı olmak için yüz özelliklerinizi doğru bir şekilde algılar. Ortamın parlak veya karanlık olması sorun yaratmaz, doğrulama hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılır.

Dokunma, Tarama ve Doğrulama

Telefonu her aldığınızda, büyütülmüş doğrulama alanında parmak izinizle aynı anda kilidini de açabilirsiniz. Doğru ve hızlı doğrulama için en doğal yol budur.