Agent 47 olarak dünyayı silahınız olarak kullanın ve tüm suikastlarınızı doğaçlama olarak yapın

Agent 47 geri dönüyor
Hitman’de dünyayı dolaşın ve açık dünya tipindeki egzotik konumlarda hedeflerinizin izini sürün. Güneşli sokaklardan karanlık ve tehlikeli yağmur ormanlarına kadar, kimse hiçbir yerde dünyanın en ölümcül suikastçısı Agent 47’den saklanamaz.

Muhteşem bir ajanlık macerasına hazır olun. Göreviniz, gizemli Shadow Client’ı ortadan kaldırıp milis güçlerini dağıtmak. Ancak hedefinizin gerçek kimliğini ve 47’nin geçmişiyle ilgili gerçekleri öğrendikten sonra hiçbir şey bir daha asla eskisi gibi olmayacak.

Devasa ve karışık açık dünya tipi ortamlar sayesinde hedeflerinizi yaratıcı yöntemlerle ortadan kaldırabileceğiniz sonsuz fırsatlara sahip olacaksınız. Hitman 2, sade ve heyecanlı bir suikast deneyimi vaat ediyor.

Ana özellikler
Dünya sizin silahınız

Mükemmel suikastı planlamak ve uygulamak için çevrenizden faydalanın. Yaratıcılığınızı ölümcül bir silaha dönüştürmek için gizlilik, sabotaj ve her türlü yöntemi kullanın.

Açık dünyada suikast

Hitman’de yalnızca yepyeni bir tek oyunculu mod değil; yaratıcılığınızın ölümcüllüğünü test edebileceğiniz yeni görevler, riskli Elusive Target modu ve çok daha fazla ücretsiz canlı içerik de sizi bekliyor.

Arkadaşlarınızla birlikte suikast düzenleyin…

Serinin tarihinde ilk defa, çok oyunculu Sniper Assassin modu gibi yepyeni modlarda arkadaşlarınızla birlikte oynayın. İster Agent 47 olarak tek başınıza oynayın, isterseniz de bir arkadaşınızla birlikte Knight ve Stone olarak oynayın.