Genel Müdürümüzden Mesajınız Var! : Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun, nice 90 yıllara…

Bu yıl 90’ncı yılına giren Cumhuriyet Bayramımızı içten dileklerimle kutluyorum. 10 Kasım’da kaybettiğimiz, Türkiye Cumhuriyeti kurucumuz büyük lider Mustafa Kemal Atatürk’ü de, sevgi ve saygıyla anıyorum. Ne mutlu ki, hala onun önemli ilkeleri, değerleri ile yönümüzü belirleyebiliyoruz.

Koç Grubu şirketi Bilkom olarak bizler de kurumsal ilkelerimiz ve değerlerimiz doğrultusunda Türkiye’nin gelişimini destekleyecek her değere sahip çıkarken, “Dijital Yaşam Koçu” misyonumuzla ülkemizin dijital alandaki platformu olarak dijital yaşamın gelişimine destek verecek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dünyadaki ve ülkemizdeki değişimleri, gelişimleri yakından takip ediyor, içinde bulunduğumuz dinamik sektöre, değişen müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre iş stratejilerimizi belirliyoruz.

Alanının en değerli markaları Apple, Adobe ve Graphisoft ile her zaman en iyiye layık olduğuna inandığımız ülkemiz insanını dünya standartlarındaki en yeni teknolojilerle tanıştırmayı sürdürürken, bu ay iPhone’un da katılmasıyla Apple ürün portföyümüzü tamamlamış olduk. iPhone ürünleri için de, sahip olduğumuz bu benzersiz tecrübeyle gelen farklı hizmet anlayışımıza çalışmalarımızı yerine getireceğiz.

Atatürk’ün bize yıllarca önce ışık tuttuğu ve çizdiği ancak hala her şekilde başarı için geçerliliğini koruyan ülke vizyonuna ve kendi kurumsal vizyonumuza sahip çıkarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 2014’de 30’ncu yılımıza gireceğiz ve bu benzersiz deneyimle, Consumer Electronics (Tüketici Elektroniği) ve IT Perakende pazarlarında Bilkom farkıyla varlığımızı yine iş ortaklarımızla birlikte güçlü bir şekilde sürdüreceğiz.

Tüm Bilkom dostlarımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyor, her zaman mutlu ve daima coşkuyla kutlanacak nice bayramlar diliyorum.