Genel Müdürümüzden Mesajınız Var! : Bilkom Hızla Büyüyor!

Gelişen teknoloji ve değişen dünyayla birlikte piyasalar da değişiyor, hareketleniyor, hızlanıyor. Bu süreç, beraberinde daha da yoğun bir rekabeti getiriyor. Şirketlerden bazıları bu rekabet içinde ayakta kalmaya çalışırken, bazıları rekabeti şekillendiren taraf oluyor. Tıpkı Bilkom gibi…

Türkiye`nin Dijital Yaşam Koçu olarak katma değerli distribütörlük hizmetleri sunan Bilkom, dağıtımını yaptığı markaları, kendi deneyimleri ve hizmetleriyle bir adım öteye taşıyor. Kuruluşundan bu yana sürekli büyüme gösteren Bilkom, son iki yılda toplam yüzde 220`nin üzerinde büyümeyle gerçek anlamda bir rekora imza attı.

Bu büyük başarımız, 2012 bilançoları itibarıyla Fortune 500 Türkiye listesinde 329`uncu sıraya yükselişimizle de kanıtlanıyor. Bu başarının arkasında ne bir mucize ne de sihirli değnek var. Bilkom ekibi olarak hedeflerimiz net, motivasyonumuz güçlü. Bu hedeflere ulaşmak için ekibimizin tüm kademeleri odaklanmış durumda ve iletişim halinde.

Başarının tesadüf olmadığını biliyoruz. Rekabet üstünlüğü için de aynı durum geçerli. Bilkom, bilinçli ve istekli bir şekilde büyüyor ve büyümeye devam edecek.