Tüketici Elektroniğinin Kalbinde Bilkom Markaları Var

Dünyanın tüketicilere yönelik en büyük teknoloji fuarlarından birisi olan The Customer Electronic Show (CES) bu yıl da pek çok yenilikle tüketicilerin karşısına çıktı. Dünyada hızla değişen ve gelişen teknolojinin takipçisi Bilkom olarak bu önemli fuarı ziyaret edip en son yenilikleri yakından görme fırsatı bulduk. Bu yıl özellikle her türlü cihazla kablosuz ağ bağlantısı gerçekleştirme ve iletişim kurma olanakları sunan teknolojiler ön plandaydı. CES 2013`te internet ile ilişkimizde kablosuz bir geleceğin temellerinin atıldığını söyleyebilirim.

Bilkom olarak kendi alanlarının dev markalarını, bu markaların en son teknolojileri kullanarak geliştirdikleri yeni ürünleri de yakından takip ediyoruz. Yenilikçi ve gelişime açık markaları keşfederek ülkemize getirme hedefimizi de Türkiye`deki dijital yaşamın takipçilerinin en iyiyi, en yeniyi hak ettiği düşüncesiyle sürdürüyoruz.

Amacımız, dünyada hızla yükselen, kaliteli ve dijital yaşamın öncüleri olan markaları da hizmet verdiğimiz markalar arasına katarak yenilikçi duruşumuz, teknoloji öncülüğümüz ve katma değerli hizmet anlayışımızla kullanıcılara daha keyifli kullanım alanları yaratmak. Siz değerli tüketicilerimizle de yakında paylaşacağımız yeni marka işbirlikleri duyurularımız olacak. Sadece bilmenizi isterim ki yine Bilkom Güvencesiyle sunacağımız bu markalar ve birbirinden değerli ürünler, hayatınızı kolaylaştıran, renklendiren diğer vazgeçilmez markalar arasına hızla girecek.