Teknolojiyi Bizden İyi Tanıyorsunuz

Sosyal medya ve internetin artık girmediği yer kalmadı. Bugün her delikanlı ve genç kızın birer sosyal medya hesabı ve onu sürekli güncelledikleri bir akıllı mobil cihazı var. İster iPod touch olsun, ister iPad; eminim ki gençlerimiz bu cihazları bizim neslimizden çok daha iyi tanıyor ve kullanıyor.

Bilkom Güvencesiyle Türkiye`deki teknoloji kullanıcılarına sunulan dünyanın öncü markaları da her yeni üründe önceliği gençlere veriyor. Apple tarafından piyasaya sürülen yeni tablet ve akıllı mobil cihaz modelleri, tıpkı MacBook ve MacBook Air dizüstü bilgisayar ailesi gibi gençlerin coşkusunu ve dinamik yaşantısını yansıtacak, onlara en iyi şekilde eşlik edecek biçimde tasarlanıyor. Dahası, başta Photoshop olmak üzere Adobe Creative Suite yazılım paketi de sürekli olarak genç nesle odaklı güncelleniyor. Bugün gençler arasında bir hayli popüler olan dijital fotoğrafçılığa özel yayınlanan Photoshop Elements yazılımı bunun en önemli örneklerinden biri.

Yazın iyice yaklaşmasıyla birlikte ısınan havalar, aynı zamanda her yıl coşkuyla kutladığımız 19 Mayıs Atatürk`ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı`nın da habercisi oluyor. Türkiye`nin genç ve dinamik ruhlu distribütörü Bilkom adına ben de tüm gençlerimizin bu anlamlı bayramını tebrik ediyorum.