Bilkom Kuruluşunun 30. Yılında iPhone Yetkili Dağıtıcısı Olması Müjdesini Müşterileriyle Paylaşıyor.

Sektörde 30. yılını kutlamaya hazırlanan Koç Topluluğu şirketlerinden Bilkom, iPhone ürünlerinin dağıtımı için “Yetkili Distribütör Sözleşmesi”ni imzaladığını gururla duyuruyor.

“Dijital Yaşam Koçunuz” sloganıyla faaliyet gösteren Bilkom, taşınabilir ve masaüstü bilgisayarlar, tablet, MP3/4 çalar ve orijinal aksesuarlar, kreatif yazılımlar dağıtım haklarına ilave olarak iPhone’un dağıtım hakkıyla birlikte ürün portföyünü genişletmiş oldu.Bu anlaşma ile Bilkom, tüm iPhone ürünlerinin müşterileriyle yurt genelinde yaygın bir şekilde ve en yüksek hizmet kalitesiyle buluşmasını hedefliyor.

Katlanarak büyümeye ve benzersiz tecrübeyle gelen
hizmet anlayışına devam!

Dijital yaşam tarzı ve mobilite odaklı ürün portföyümüzde çok önemli bir yeri olacak olan iPhone ürünlerini, Bilkom hizmet farkıyla müşterilerimize buluşturacak olmaktan memnunniyet duyuyoruz.

30 yıldır ürün gamımızda bulunan tüm ürünlerin müşterilerimizle Bilkom farkıyla buluşmasını sağladık. Özellikle son 5 yılda katlanarak büyüyen iş hacmimiz ile birlikte son olarak Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi arasına girdik. iPhone’un etkisiyle büyüme hızımız ise artarak devam edecektir. iPhone ürünleri için de, sahip olduğumuz bu benzersiz tecrübeyle gelen farklı hizmet anlayışımıza devam edeceğiz…”

Cömert Varlık / Bilkom Genel Müdürü