Neden Dijital Yaşam Koçunuz “Bilkom İle Etkinlikler” ?
Katma değerli distribütörlük modeliyle dünyada sıradışı bir iş anlayışına sahip olan Bilkom, gerek iş ortakları, gerek tüketicileri gerekse kurumlar için birbirinden farklı etkinlikler düzenlemektedir.

Etkinlik Tipleri Neler?
Bilkom, etkinliklerinde “dijital yaşam koçluğu” anlayışını sürdürmekte, tüm organizasyonlarında eğitici, bilgilendirici ve hedef kitle odaklı içerikler sunmaktadır.

Her yıl geleneksel iş ortakları buluşmaları ve toplantıları yaparken Bilkom, Apple Günleri, iCan gibi Apple dünyasına dair Türkiye’de efsaneleşmiş etkinlikleri gerçekleştirerek sektörde ilklere de imzasını atmıştır.

Bugün Bilkom, artık daha kapsamlı ve eğitimden sağlığa kamudan mimarlığa birbirinden farklı meslek gruplarını ve kurumları da kapsayan dijital yaşam koçlarıyla, iş ortaklarıyla ve tüketicilerle kurumları biraraya getiren bir platform olma misyonunu başarıyla taşımaktadır.

Dijital Başkent, Dijital Ege , Dijital Yaşam Yön Verenler Atölyesi genel etkinliklerin dışında Bilkom’un Dijital Yaşam Koçlarınca verilen eğitim-danışmanlık hizmetleri ve farklı etkinliklere konuşmacı olarak Dijital Yaşam Koçlarımızı talep edebilirsiniz.

Bilkom’un yönettiği ve katıldığı bazı etkinliklerinden görüntüler:

Dijital Başkent

Dijital Ege

Dijital Sağlık

Haber Almak ve Katılmak İçin
Bilkom’un katıldığı, katılacağı veya düzenleyeceği tüm etkinliklerden haberdar olmak için Bilkom Dijiletter’a üye olabilir ya da sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Kayıt olmak için tıklayın

Etkinlik & Sponsorluk Öneriniz Mi Var?

Bilkom’dan etkinlik talepleriniz ve sponsorluk dosyaları için destek@bilkom.com.tr adresine eposta gönderebilirsiniz.