Mavic Air 2
SINIRLARINIZI KALDIRIN 

48MP 4K/60fps kamerası ile yaratıcı çekimlerde ustalık sağlayan Mavic Air 2, Focus Track, SmartPhoto ve QuickShots gibi akıllı özellikleri ile de sinematik çekimler sunar. Çarpıcı 8K Hyperlapse videolardan, 10 km 1080p video aktarımı ve maksimum 34 dakikalık uçuş süresine kadar Mavic Air 2 akıllı, güvenli ve şaşırtıcı.

Mavic Mini
HER ANINA SIĞAR

Kompakt ve güçlü tasarımı ile Mavic Mini önemli anların çekimlerini kolay bir şekilde, yaratıcı tarafınızı ön plana çıkararak yapar.
3 eksenli Gimbal ve 2.7K kamerası ile mükemmel bir çekim kalitesi sağlayan Mavic Mini elinize sığar ve her yere rahatlıkla taşımanızı sağlar.

Osmo Mobile 3
DÜNYANIZI DEĞİŞTİRİN
 

Osmo Mobile 3, akıllı telefonla çekim yapabilecek şekilde akıcı, dengeli görüntüler sağlayan yüksek hassasiyetli motorlarla donatıldı. Şık, katlanabilir tasarımı ile her yere götürmek çok kolay. Otomatik olarak çekim esnasında yatay ve dikey hareketler sağlar ve kullanıcıların cihazı tek elle kontrol etmelerini kolaylaştırır.

Mavic 2 Pro
BÜYÜK RESMİ GÖRÜN

DJI Mavic 2 Pro’nun ortaya çıkmasında mühendislik ve teknolojinin mükemmel uyumu yatıyor. DJI’ın bugüne dek geliştirdiği imza teknolojilere ek olarak, profesyonel hava fotoğrafçılarının ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilecek özelliklere ve yüksek görüntü kalitesine sahip.

Mavic 2 Zoom
DAHA YAKINDAN BAKIN 

DJI Mavic 2 Zoom, içinizdeki yaratıcı tarafı ortaya çıkarmak için tasarlandı. Sahip olduğu donanım ve teknolojlerle hava fotoğrafçılığının kurallarını baştan yazan Mavic 2 Zoom ile etkileyici çekimler yapmak çocuk oyuncağı…

Mavic Air
MACERAYA AÇILIN

DJI Mavic Air, gerçek bir tasarım ve mühendislik harikası. Uçuş performansı ve üstün teknolojilerinin yanı sıra taşınabilir ve katlanabilir olarak tasarlanan DJI Mavic Air, kolay kullanımı ile de üst düzey bir işlevsellik sunuyor.

Tello
EĞLENCEYİ YAKALAYIN

DJI Tello, hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanabileceği kadar pratik bir mini drone. DJI Tello, sizin ya da çocuğunuzun eğlendiği her anda, eğlenceyi yakalamak için yanınızda.

Osmo Pocket
PAYLAŞMAYA DEĞER ANLAR İÇİN

Saklamaya ve paylaşmaya değer anlar, artık daha özel. Kompakt ve akıllı DJI Osmo Pocket, her anı sinematik bir belleğe dönüştürüyor. DJI tarihindeki en küçük 3 eksenli gimbal kameraya sahip DJI Osmo Pocket, tek elle kullanılabiliyor.

Osmo Action
DİĞER YANINI KEŞFET

Dünyanızı bir merceğin arkasından kaydetmek veya gösterinin yıldızı olmak istiyorsanız, Osmo Action’un çift ekranları, bir düğmeye dokunarak hepsini yakalamanıza izin verir. Canlı bir ön ekran, herhangi bir ayarda kendinizi zahmetsizce çerçevelemenizi sağlarken, arka ekran kristal berraklığında, hiper duyarlı bir ekran sunar. Bu dayanıklı, çok yönlü aksiyon kamerası, ekipman hakkında daha az zaman harcamanızı ve eylemi daha fazla yaşamanızı sağlayan ileri teknoloji ile doludur.

Osmo Mobile 2
HİKAYENİZİ PAYLAŞIN

DJI Osmo Mobile 2, içinizdeki hikaye anlatıcısını ortaya çıkarmak için tasarlandı. Cep telefonunuz için yapılmış bir el cihazı olan DJI Osmo Mobile 2 akıllı fonksiyonları ve uzun ömürlü bataryası ile hikayenizi paylaşmanıza olanak sağlıyor.