DJI’ın son teknolojik özelliklerle donatmış olduğu drone’u Mavic Air 2 ile keyifli vakit geçirirken, harika görüntüler yakalayacaksınız. Serinin en yüksek kalitede video çekim özelliklerine sahip olan drone’u, uçuş süresi ve geliştirilmiş kamera özellikleri ile öne çıkıyor.

Türkiye’nin dijital yaşam koçu Bilkom, DJI’ın yeni drone’u Mavic Air 2’yi tüketicilerin beğenisine sundu. Mavic serisinin yeni modeli, üst düzey görüntüleme yeteneklerini sezgisel ve güvenli uçuş özellikleriyle birleştirerek, tüm yönleriyle en iyi drone’u arayanlara hitap ediyor.

Serinin En Yüksek Kalitede Video Çekebilen Modeli

Mavic Air 2’nin 8K çözünürlüğe ulaşan yüksek çözünürlüklü kamerasıyla uçuşların eşsiz bir kaydını almak mümkün. Üç eksenli bir gimbal kullanan drone, en tahmin edilemeyecek senaryolarda dahi akıcı ve net görüntüler elde edebiliyor.

Mavic Air 2, bu seride yer alan ve 60 fps hızında 120 Mbps kalitesinde 4K çekim yapabilen ilk drone olma özelliğini taşıyor. Kameranın Quad Bayer 1/2 inçlik algılayıcısı ise 48 MP yüksek çözünürlükte fotoğraflar çekmeyi sağlıyor.

Hem drone uçurmayı hem de benzersiz, heyecan dolu videolar çekmeyi sevenler, yeni Mavic’in HDR video, 1080p çözünürlükte 120 fps hızında 4 kat ağır çekim ya da 240 fps hızında 8 kat ağır çekim olanakları ile eşsiz videolar hazırlayabilecekler.

Profesyonel Drone’lardaki Takip Özellikleriyle Uçuşlar ve Çekimler Çok Keyifli

DJI drone’lardaki en gelişmiş takip özelliği olan FocusTrack sayesinde, Mavic Air 2 kullanıcıları, seçilen objeleri takip etme, belirli bir objenin etrafında otomatik uçuş rotası belirleme ya da ekranda görülen bir objeye kilitlenerek onu izleme gibi profesyonel drone’lardaki özelliklerden faydalanabiliyor.
Hyperlapse özelliği de zaman atlamalı (timelapse) çekimlerin görsel cazibesine, drone’un hareketini katıyor. Hyperlapse sayesinde pilotlar, Serbest hareket, Daire, CourseLock ve WayPoints adlı dört uçuş modundan birini seçerek, 8K’ya kadar çözünürlükte çekim yapabilecekler.

Katlanabilir, Hafif Tasarım ile Artan Uçuş Süresi Birleşiyor

Artan uçuş süresinin yanı sıra, gelişmiş programlanabilir uçuş modları da drone kullanıcılarına daha uzun bir uçuş keyfi sunuyor. Mavic Air 2 pilotları, drone’un yenilenen otonom özellikleri ve uygulama içi düzenleme seçenekleri sayesinde en güzel, en çarpıcı görüntüler paylaşılabiliyor.

Sadece 540 gram ağırlığı ve katlanabilen yapısıyla kolayca taşınabilen yeni Mavic Air 2, kendisini uçuran kişinin bu konuda tecrübesi olmasa dahi, keyifli bir uçuş keyfinin yanına eşsiz görüntüleri ekliyor.

Batarya teknolojisi ve aerodinamik tasarımı yenilenen Mavic Air 2, tek şarjla 34 dakikaya kadar havada kalabiliyor. DJI’ın tescilli OcuSync 2.0 iletim teknolojisi güncellenerek 10 km mesafeye kadar net ve kesintisiz bir HD video aktarımı yapabiliyor.

Bikom güvencesiyle Türkiye’de satışa çıkan DJI Mavic Air 2, Troy, Gürgençler ve DJI mağazalarında tüketicilerle buluşuyor.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.