Dijital Yaşama Yön Verenler Atölyesi

NEDEN Atölye?

Çünkü Bilkom olarak üreticiden tüketiciye ve sektörlere bir “platform” olma misyonumuzu gerçekleştirirken, sektöre öncülük eden fikir, geliştirme, yazılım ve satış liderlerini de buluşturmayı amaçladık.

Bilkom olarak inanıyoruz ki Türkiye gerek yazılım gerekse uygulama alanında son derece başarılı yön vericilere sahiptir. Ülkemiz, yeterli teknolojiye ve teknolojiyi verimli kullanabilecek iş zekasına sahiptir. Önemli olan biraraya gelmek, tanışmak , fırsatları ve ihtiyaçları analiz etmek ve tecrübe aktarımını sağlamaktır. Bu sebeple 2012 yılından bu yana bir “iş geliştirme *networking” etkinliği olan Dijital Yaşama Yön Veren alanında uzman birey ve kurumları biraraya getiren etkinliği düzenliyoruz.

Atölye’de Neler Var?

Birey ya da kurum olarak teknoloji üreten, satan, hizmet veren ve hizmet satın alan tüm sektör profesyonellerine “trendler” Atölye’de aktarılıyor. Fikirler paylaşılıyor. Atölye, teknoloji/marka bağımsız, benzersiz bir iş geliştirme platformu haline geliyor.

Profesyonellerin katılımıyla sağlıktan eğitime, podcasting teknolojisinden mobil araç yönetimine, dijital yayıncılıktan kentsel dönüşümdeki dijital teknolojilere tam gün süren sunumlarda, geleceğe yön verecek sektör trendleri paylaşılıyor.

Anket sonuçlarına göre en çok ilgi gören başlıklar şöyle:

Kağıtsız Hastane Çözümü
iOS Cihazlarda Eğitim Çözümleri
Mobile Device Management Trendleri
Apple Podcast ile Uzaktan Eğitim

Kimler Katılabilir?

Dijital Yaşama Yön Verenler Atölyesi ile dijitalleşen yaşamımızı akıllı araçlarla akıllıca yöneterek teknolojiyi “fırsata”, fırsatları ise “uygulamaya” geçirmek isteyen Bilkom iş ortaklarıyla birlikte, sektöründe uzman ve aktaracak gündemi olan tüm profesyoneller etkinlikte yer alabilirler.
Atölye konusunda uzman IT, pazarlama, satış, insan kaynakları temsilcilerinin yanısıra, kamu, eğitim, medya sektörlerinin temsilcilerini ve Bilkom bayileriyle yazılım geliştirme şirketlerini ağırlamaktadır.

Siz de bir Dijital Yaşam Koçu Olmaya Aday mısınız?

Bilkom’un gönüllü ya da anlaşmalı Dijital Yaşam Koçu olmak ve atölye katılımcısı olarak etkinlikte konuşmacı olmak için destek@bilkom.com.tr adresine özgeçmişinizle birlikte neden “DYK” olmaya aday olduğunuzu özetleyen bir eposta gönderebilirsiniz.