Dijital Yaşam Koçları

Neden www.dijitalyasamkocu.com?

Çünkü Türkiye’de dijital yaşamın lider markalarına dair teknik bilgilere, anlatım videolarına, dijital yaşam koçlarının kullanıcılara önerilerine birinci ağızdan ve tamamen Türkçe içeriklerle ama daha önemlisi Bilkom güvencesiyle ulaşabileceğiniz tek platform www.dijitalyasamkocu.com’dur.

Portal’de Neler Var?

Bilkom güvencesiyle Türkiye’de satışa sunulan tüm ürünlerin ve markaların birbirinden ilgi çekici özellikleri, hayatı kolaylaştıran önerilerle ve kısa anlatımlı videolarla portalde yer alıyor. Videolar ana başlığında “İzle-Öğren”, “Dijital Yaşam Koçları” “Eğlencelik” ve “Sizden Gelenler” yer alırken Trendler ana başlığı altında dijital yaşama dair tüm teknoloji ve yaşam haberlerine yer veriliyor. Destek ana başlığı altında ise “Forum” alanında kişisel tecrübeler tartışmaya açılırken online chat sistemiyle “Canlı Destek” hizmeti veriliyor.

Anket sonuçlarına göre en çok ilgi gören bazı portal içeriklerinden bazıları şöyle:

Appstore’dan Uygulama İndirmek (İzle-Öğren)
Mac’inizi Nasıl Özelleştirirsiniz? (İzle-Öğren)
MacBook Air için Windows Sürücüleri (İzle-Öğren)
Daha Hızlı Daha Eğşenceli, Daha Kolay; Öğrenciler İçin Apple Dünyası? (Dijital Yaşam Koçları)
iPad ile Engelsizsiniz? (Sizden Gelenler)
Creative Cloud ile Neler Yapabilirsiniz? (Eğlencelik)

Nasıl Kayıt Olursunuz?

Yalnızca Bilkom güvencesiyle getirilen ürün ve hizmetlerden faydalanan tüketicilere açık olan sisteme üye olmak için Bilkom güvenceli herhangi bir Apple,Adobe,Belkin, Graphisoft ürünü almanız ve ürünle birlikte gelen “anahtar şifre” ile sisteme kaydolmanız yeterlidir. Eski kullanıcıların ise anahtar şifre taleplerini destek@bilkom.com.tr adresine geçmeleri yeterlidir.

Paylaşmak İstediğiniz Tecrübeleriniz Mi Var?

Dijital yaşamdaki kişisel ya da kurumsal tecrübelerinizi aktarmak, başarı hikayenizi oluşturmak ve portalde “Sizden Gelenler” bölümünde yayınlatmak için Bilkom ile iletişime geçebilirsiniz. destek@bilkom.com.tr adresine ,değerlendirilmek üzere, iletişim bilgilerinizi ve hikayenizi kısaca özetleyen bir eposta atabilirsiniz.