Renklerin hayattaki yerini okurlarına aktaran ve Filli Boya bünyesinde yayınlanan DesignSoul Dijital Dergi, alanının en prestijli ödüllerinden biri olan A Design Award ı kazandı.

Modadan sanatta, dekorasyondan, kişisel bakıma, edebiyattan, renkli söyleşilere, geziden, arkeoloji ve yeme içmeye kadar geniş bir yelpazede okurlarına zengin içerik sunan DesignSoul, medya tasarım alanında İtalya’da düzenlenen yarışta 90 puan alarak “Digital and Broadcasting Media Design” alanında A Design Award aldı.

Her yıl İtalya nın Como kentinde düzenlenen, tasarım dünyasının en prestijli ödülleri olarak kabul edilen A Design Award ödülünü ilk kez ülkemizden bir medya çalışması alıyor.

Design Soul Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Selda Uzun, bu ödülü kazanmalarından büyük gurur duyduklarını vurguladı. Uzun; “A Design Awards da Filli Boya‘nın dijital alandaki yayını Design Soul ile uluslararası alanda önemli bir başarıya imza attık. Öncü ve yenilikçi marka kimliğimizi dijital dünyada da en iyi şekilde sürdürüyoruz. Rengin hayata dokunan her alanında var olmak hedefi ile yayın hayatına başlayan, bu doğrultuda keyifli içerikler sunan Design Soul dijital dergimizin gösterdiği bu başarı bizi çok gururlandırdı.