14 Şubat`ta MAC aşıklarına iPad mini hediyesi ve MacLine`a kapak olma şansı!

Türkiye`nin Dijital Yaşam Koçu Bilkom, MacLine işbirliğiyle 14 Şubat Sevgililer Günü`ne özel “Ben ve Sevgili Mac`im” yarışması düzenliyor. Bilkom, 300 bine yakın Facebook takipçisi arasındaki Mac tutkunlarından, “Mac” aşkını en özgün şekilde dile getirmelerini bekliyor. Sonuç ise Bilkom Güvenceli bir iPad mini hediyesi ve 12. yılını kutlayan MacLine dergisine kapak olma şansı!

Apple distribütörü Bilkom, bu yıl da teknoloji severlere keyifli bir yarışma başlatıyor. 12 yılını kutlayan Etna Yayıncılık MacLine dergisi işbirliği ile Sevgililer Günü`ne özel düzenlenecek yarışmada, “Bilgisayar Mac`tir” diyen ve MacBook Air, MacBook Pro, iMac gibi bir Mac bilgisayar kullanan herkesi hikayesini paylaşmaya davet ediyor . 15 Ocak 2012`de başlayacak yarışmanın sonuçları halk oylamaları ve juri değerlendirmeleri ardından 14 Şubat Sevgililer Günü`nde açıklanacak. “Ben ve Sevgili Mac`im” öyküsünün birincisi, iPad mini ödülü ile Mac Line dergisine kapak olma şansını kazanacak.

Katılım Koşulları ve detaylar Facebook/Bilkom adresinde açıklanıyor.

Yarışma, Bilkom`un facebook sayfasından, 15 Ocak tarihi itibarıyla katılıma açılacak. “Mac`e olan aşkını, tutkusunu” anlatarak iPad mini ve MacLine`a kapak olmak isteyen kullanıcıların, yarışmaya katılabilmeleri için öncelikle Bilkom Facebook sayfasında hazırlanan yarışma uygulamasına “Beğen” ile giriş yapmaları, istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak doldurmaları gerekiyor. Profil bilgilerinin, arkadaş listesinin ve Facebook, Twitter ve benzeri sosyal paylaşım mecralarında sağladıkları diğer bilgilerin kullanımına onay verdikten sonra yarışmaya dahil olan adaylar, “İlk Mac`inizi ne zaman aldınız? Mac`inize ilk ne zaman aşık oldunuz? Mac ile en güzel hikayeniz hangisi?” gibi birkaç basit soru ile Mac öykülerini paylaşacaklar. Yarışmaya katılan adaylar, Mac`leri ile birlikte çektirdikleri bir fotoğraflarını ya da videolarını da ekleyerek kazanma şanslarını artıracaklar.

Yarışma takvimi: Hikaye başvuruları 15 Ocak – 5 Şubat 2013
Halk oylaması ile finale kalan 12 kişinin belirlenmesi: 6 Şubat-13 Şubat 2013
Jüri değerlendirmesi ve kazanın açıklanması: 14 Şubat 2013
Ayrıntılı bilgi için MacLine dergisini, www.technotoday.com internet sitesini ya da Bilkom`un Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.