Dijital Başkent ve Dijital Ege etkinliklerinden sonra, Haziran ayı içerisinde Dijital Yaşama Yön Verenler Atölyesi`ni düzenleyecek olan Türkiye`nin Dijital Yaşam Koçu Bilkom, Dijital İstanbul`u da bu önemli platformda birleştirecek. “Tüm Kaynaklar İçeride” söylemiyle düzenlenecek Dijital Yaşama Yön Verenler Atölyesi`ne kayıt ve katılım koşulları Bilkom internet sitesinden açıklanacak.

Apple, Adobe ve Graphisoft markalarının Türkiye distribütörlüğünü katma değerli hizmet anlayışıyla yürüten Bilkom, ilkini Ankara`da gerçekleştirdiği Dijital Başkent etkinliğinden sonra geçtiğimiz yıl İzmir`de düzenlediği Dijital Ege`nin ardından, şimdi de Dijital İstanbul`da, sektörün profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

“Tüm Kaynaklar İçeride” söylemiyle Haziran ayında hayata geçecek olan Dijital Yaşama Yön Verenler Atölyesi, dijital yaşama yön veren profesyonelleri ve yetenekli yazılımcıları, uygulamacıları, iOS geliştiricileri sektörün satış uzmanlarıyla ve danışmanlarıyla beyin fırtınasında bir araya getirecek, şirketler arasında bilgi transferinin sağlanması için ortam sunacak.

Satıcı, üretici ve yazılımcılara bir buluşma platformu yaratarak Türkiye`de ilk kez bir dijital network ortamı sağlayacak olan Dijital Yaşama Yön Verenler Atölyesi`nde eğitim, yayıncılık, sağlık, inşaat ve başka birçok alanın yöneticileri ile yazılım/uygulama geliştiricileri bir araya gelip karşılıklı olarak sektörlerin teknolojik ihtiyaçlarını saptayacak, sorunları ve çözümlerini masaya yatıracak, sunumlar yapacak, çözümlerinin satışına dair iş geliştirme fırsatı yakalayacak.

Dijitalleşen yaşamımızı akıllı araçlarla akıllıca yöneterek teknolojiyi “fırsata”, fırsatları ise “uygulamaya” geçirmek amacıyla bu yıl ikincisi düzenlenecek ve ilgili herkesin katılımına açık olacak Dijital Yaşama Yön Verenler Atölyesi`nin kayıt ve katılım koşullarına çok yakında https://www.bilkom.com.tr adresinden ulaşılabilecek.