Bilkom Sanal Oda (Webinar)

Neden Sanal Oda?

Çünkü teknoloji çağında fiziksel olarak değil sanal olarak biraraya gelmek ve dijital yaşamda ilgilendiğiniz konular ile ilgili bilgi almak artık çok kolay. Yeter ki Internet erişiminiz olsun. Bilkom, sizin için Dijital Yaşam Koçları eşliğinde 45 dakikalık sanal buluşmalar organize ediyor, ücretsiz olarak canlı sohbetlere katılabileceğiniz toplantı ve eğitim imkanları sağlıyor.

Sanal Oda’da Neler Konuşuluyor?

Bilkom’un temsilciliğini yaptığı markalara dair en çok merak edilen konular başta olmak üzere dijital yaşamda pratik bilgilere sahip olabileceğiniz birçok sohbet, Sanal Oda’da yapılıyor.

Anket sonuçlarına göre en çok ilgi gören bazı Sanal Oda toplantıları şöyle:

Mobil Gezginden Sıradışı Seyahat Önerileri (DYK : Nihal Ege)
Dergilerin En Güzel Hali; Dijital Yayınlar (DYK ; Salih Aksu)
Microsoft Dünyasında Apple, Apple Dünyasında Microsoft (DYK; Barış Kanlıca)
PDF’ten Çok Daha Fazlası (DYK; Salih Aksu)
Adobe Creative Cloud (DYK; Doğa Som)

Kimler Katılabilir?

Bilkom Sanal Oda Webinar toplantıları ilgili haftada Bilkom sosyal medya hesaplarında ve eposta ile duyurusu yapılan konulara ilgisi olan tüm halkımıza ve kurumlara açıktır.
Eposta ile kaydınızı bırakmak için destek@bilkom.com.tr adresine bilgilerinizi iletebilir ya da kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Sanal Oda’yı Kaçırdıysanız?

Bilkom Sanal Oda toplantılarını kaçırdıysanız, geçmiş kayıt videolarını www.dijitalyasamkocu.com portalindeki “Dijital Yaşam Koçları” video alanlarından izleyebilirsiniz.