Türkiye distribütörlüğünü Bilkom un yaptığı, dünyanın öncü mimarı yazılım firması Graphisoft, geçtiğimiz yılı değerlendirmek ve yeni ürünleri hakkında bilgi vermek için iş ortaklarıyla bir araya geldi.

Graphisoft yetkilileri, 2013 yılına ilişkin büyüme tablosunu 13-15 Nisan 2014 tarihleri arasında düzenlediği “Graphisoft International Partner Conferance/ Graphisoft Uluslararası İş Ortakları Konferansı nda açıkladı.

Bilkom konferansta, yüzde 65’lik lisans satışı artışı ile Graphisoft’un gelişen pazarlar kategorisinde ”Sales Excellence“ ödülüne layık görüldü. Bu başarısı ile Graphisoft’un global olarak büyümesine katkıda bulunun ilk 10 ülke arasına giren Bilkom, dijital yaşam koçu misyonuyla müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri Graphisoft’un öncü ve yenilikçi yazılımları ile buluşturmaya devam ettirmeyi planlıyor.

Graphisoft yetkilileri uluslararası konferansta, yeni ve sektöründe lider olabilecek ürünleri Archicad 18, BIMcloud ve BIMx documents i yakında tüketiciyle buluşturacaklarının müjdesini de verdi.  Bütünleşik Cinema4D grafik motoru özellikleri ile ön plana çıkan Archicad 18’in İngilizce sürümünün Temmuz, Türkçe sürümünün ise Ekim aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.