Uzatılmış Garanti

Kazaen Zarara Uğrama

Elektrik Voltaj Arızaları

Hırsızlık Sigortası

Faydalar

Uzatılmış Garanti:

Üretici firma tarafından verilen 2 yıllık yasal garanti süresinin bitiminden sonra üretim hatalarından kaynaklanan işçilik ve mekanik kusurlar için doğan zararlara karşı geçerli olmaktadır. Yasal üretici garantisi bitiminin ardından başlar ve tercihinize göre +1, +2, +3 yıl şeklinde opsiyonlu olarak sunulur.

Kazaen Zarara Uğrama:

Poliçe tarihinden itibaren 1 yıl boyunca ani ve beklenmedik bir olay sonucunda ürünün kaza ile hasara uğraması durumunda oluşacak zararları kapsamaktadır. Ürünün onarım bedelinin TESK fiyatını aşması durumunda, poliçede yer alan sigorta ürün bedeli üzerinden %70‘ine kadar ödeme yapılır. *Ürünün tamir edilmesi (kısmi hasar) durumunda herhangi bir muafiyet uygulanmaz.

Elektrik Voltaj Arızaları:

Poliçe tarihinden itibaren 2 yıl boyunca kapsam dâhilindeki ürünün; rutubet, nem ve tozlanma kaynaklı hasarları ile elektrik kesilmesi, elektriğin gidip gelmesi, voltajın alçalıp yükselmesi veya yanlış voltaj ya da akımdan doğan hasarları kapsamaktadır.

Hırsızlık Sigortası:

Kapalı bir ortamdan,

  • Kırma, delme, yıkma, devirme ve zorlama ile girilerek,
  • Araç, gereç veya bedeni çeviklik sayesinde tırmanma veya aşma suretiyle girilerek,
  • Kaybolan, çalınan veya haksız yere elde edilen asıl anahtarla veya anahtar uydurarak veya başka aletler ve şifre yardımı ile kilit açma suretiyle girilerek,
  • Yaralama, zor ve şiddet kullanma veya tehdit yolu ile yapılan hırsızlıkları kapsamaktadır.

Nasıl satın alabilirim?

  • Servis teknisyenlerimiz, kuruluma geldiklerinde size ayrıntılı bilgi verebilir ve başvurunuzu alabilir. Kurulum sırasında teknisyenlerimize danışabilirsiniz.
  • Ek olarak kurulum esnasında satın alma yapmak istemezseniz 0850 2099 825 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezimizin yapacağı servis yönlendirmesi sonrasında ürünümüzü satın alabilirsiniz.
  • BiGaranti Sigorta teminatlarından faydalanabilmeniz için hasar durumunda gecikmeksizin 0850 2525 262 numaradan Gulf Sigorta Çağrı Merkezi ile irtibata geçerek hasar kaydınızı oluşturmanız gerekmektedir.