Bilkom’da sermaye, iş ortaklıklarımız ve verilerimiz kadar insan kaynağımızın da başarımızın ve sürdürülebilirliğimizin temel anahtarı olduğuna inanırız. Eğer insanlar motive olmuşlarsa işlerinde ellerinden gelenin en iyisini yaparlar.

Bu inançla onlara kendi çalışma ortamlarını ve başarıya giden yoldaki ihtiyaçlarını belirleme fırsatı verdik. ‘Sanal işyeri’ projemizle duvarları kaldırdık, ortak çalışma masaları kurduk, çevik yönetim anlayışı benimsedik, süreçleri baştan sona ele alarak değiştirdik. Ofiste çalışma zorunluluğunu kaldırdık, yazıcı ve masa telefonlarına veda ettik. Şimdi her zaman, her yerde birlikte çalışıp paylaşımlarda bulunabileceğimiz mobil uygulamalarımız var. Ekibimiz bir yandan işini aksatmadan yerine getirirken diğer yandan kendisine ve sevdiklerine daha fazla zaman ayırabiliyor.

Birçok kişinin hayalini gerçeğe dönüştürmüş olan Sanal İşyeri projemizle Avrupa’nın en prestijli organizasyonlarından biri olan Avrupa İş Ödülleri’nde (EBA), ‘Kişisel Gelişim ve Çalışma Ortamı’ kategorisinde Türkiye adına ‘Ulusal Şampiyon’ ilan edildik. 33 ülkeden 363 şirket arasına girerken, bu kategoride Avrupalı rakipleriyle yarışmaya hak kazanan tek Türk şirketi olmanın gururunu yaşadık.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.