Cep Telefonu Anlayışına Yeni Bir Soluk Getiren, Bilkom Güvencesiyle Asus Zenfone Serisi

2014 Red Dot Dünya Tasarım Ödülüyle sadelik, şıklık ve uygun bütçeyle yüksek kalite isteyenler için 7 kata kadar daha yüksek performans sunan Zenfone, akıcı web, video, harika oyun deneyimi ve çoklu görevlerde sizi bekletmeyen bir güç sunar.

Stilin Yeni Adresi: ASUS Zenfone 5

Aradığınız stil bu telefonda… Android Zenfone arayüzü ve Intel işlemcisiyle sizlere sunulan bu telefon sayesinde, iş ve özel yaşamınızdaki yoğunluğu yakalamanız artık daha kolay.

Teknoloji ile performansın birleştiği bu zarif ve ince telefon ile, Gorilla Glass 3 ile desteklenen HD IPS ekranı özelliği ve dört farklı renk seçeneği sayesinde hayatınıza renk katabileceksiniz.

ASUS Zenfone 6 ile Hayata Çift Hatla Geniş Bakın

Çevrenize daha geniş ekrandan bakmanın en güzel yolu

PixelMaster teknoloji ile hayatınızın tüm canlı renklerini 6 inç HD ekranda yakalayabilirsiniz. Ayrıca GlowTouch özelliği ile eldiveninizi çıkarmadan ekran dokunmatiğini kullanmaya devam edin. Güvenilir ve üstün ASUS kalitesiyle, çift hat kullanımını ve yüksek pil performansı kullanmanın keyfini, Zenfone 6 ile yakalayın.

Lüks, Ultra İnce Kavisli Ergonomik Tasarım

Başkalarının Göremediğini Gör

ZenFone 2 gücünü 2.3 / 1.8 GHz hızında çalışan 64-bit Intel® Atom™ işlemciden ve 4 GB RAM’den alarak önceki modele göre günlük performansta 3 kata kadar, oyun deneyiminde ise 7 kata kadar daha yüksek performans sunar ve bu sayede akıcı web, video, harika oyun deneyimi ve çoklu görevlerde sizi bekletmeyen bir güç sunar.

Bugün Ve Ötesi İçin Performans

Avucunuzun İçindeki Güzellik Ve Güç Mucizesi

ZenFone 2’nin 13 MP PixelMaster kamerası ve f/2.0 diyafram lensi sıfır deklanşör gecikmesi ile etkileyici fotoğraflar çeker. Sınıfının lideri Düşük Işık modundaki piksel birleştirme teknolojisi sayesinde gece ya da düşük ışıklı ortamlarda flaşa gerek kalmadan %400 daha aydınlık fotoğraflar çekebilirsiniz. Super HDR özelliği ise ters ışık altında görünür fotoğraflar çekmenizi sağlarken ZenFone 2’nin Real Tone flaş özelliği ise flaş patladığında dahi gerçekçi renkleri korumanıza olanak tanır.