22 Mart 2013 tarihine kadar Bilkom Güvenceli ArchiCAD Start Edition 2012`yi satın alan herkes yüzde 45 oranında kârlı çıkacak.
Mimar ve tasarımcıların ufkunu açan yazılımlarıyla tanınan Graphisoft, Bilkom güvencesi taşıyan ArchiCAD Start Edition 2013 için kullanıcılara büyük bir fırsat sunuyor.

Kullanıcıların yüzde 45 kârlı çıkacakları “ArchiCAD İçin Start Verildi” kampanyasında, dünya standartlarında çalışmayı tercih eden mimarların 3 boyutlu çizim programı ArchiCAD`in başlangıç versiyonu Start Edition 2012`yi satın alan herkes, ArchiCAD Start Edition 2013`e ücretsiz sürüm yükseltme şansı yakalıyor.

22 Mart 2013 tarihine kadar sürecek kampanyada kullanıcılar Türkiye`nin Dijital Yaşam Koçu Bilkom`un hizmet güvencesi ile DWG dosyaları için aktarım desteği alabilecek, BIM Components portalinden binlerce objeye ücretsiz erişim sağlayabilecek. IFC dosya yönetimi, limitsiz kütüphane erişimi, güvenli otomatik kayıt, Mac`te 64 Bit desteği, Open GL destekli gölgelendirme, entegre render motoru, Morph (eğme-bükme) aracı, kabuk aracı ve detaylı çok katlı elemanlara ulaşarak zengin bir arşive ortak olacaklar.

ArchiCAD Start Edition`ı Öğrenmesi Çok Kolay

ArchiCAD ile ilgili bilgi sahibi olmak, ArchiCAD kullanımını daha etkin hale getirmek ve 15 dakikalık testlerle BIM konusundaki bilgilerini ölçmek isteyen kullanıcılar http://www.graphisoft.com/education/certification/ adresini ziyaret ederek tüm sorularının yanıtlarına ulaşabilecekler. Bilgisine güvenen tüm kullanıcılar ise online eğitimden sonra yapılacak sınava girerek sertifika alma hakkında da sahip olacaklar.

Ayrıntılı bilgi için 0216 454 01 01 numaralı telefonu arayabilir ya da www.bilkom.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.