Kullanıcılarına mükemmel mimari yaratma ve verimliliklerini arttırma imkanı sağlayan Graphisoft, dünyanın önde gelen mimar ve tasarımcılarının kullandığı 3D tasarım yazılımı ArchiCAD 16`nın Türkçe sürümünü satışa sundu.

Türkiye`nin dijital yaşam koçu Bilkom`un distribütörlüğünü yaptığı Graphisoft, bir yapının tasarım döngüsünü tüm detaylarıyla adım adım takip etmeye yarayan ve ilgili yazılım bileşenlerini sunan ArchiCAD 16`nın Türkçe sürümünü Bilkom Güvencesiyle kullanıcılarla buluşturdu.

ArchiCAD 16, GRAPHISOFT`un mimarlar için kapsamlı bir çözüm ekosistemi ile özel BIM Bileşenlerini oluşturmayı, paylaşmayı ve bulmayı kolaylaştıran tasarım yazılımı olarak pek çok ödül kazandı. Üstelik Dahili Enerji Değerlendirme özelliği, ArchiCAD 16`yı alanındaki “en yeşil” BIM çözümü haline getiriyor.

ArchiCAD 16`nın Türkçe sürümü, Mac OSx işletim sistemlerinin yanı sıra 32 ve 64 bit Windows 8 işletim sisteminde de kullanılabiliyor. Program iPad ve diğer tablet bilgisayarlarda mobil sunumlara uygunluğuyla dikkat çekiyor. Son yılların “çevreci mimari” akımına öncülük eden Graphisoft ArchiCAD yazılımı artık EcoDesigner uygulamasıyla birlikte geliyor.

Detaylı bilgi için http://www.graphisoft.com adresini ziyaret edebilirsiniz.