AON Hewitt Best Employer – En İyi İşyeri

Çalışanlarının yüzde 76’sı Y kuşağından gelen, yeni nesil bir şirketiz. Mutlu çalışanların başarımızdaki kilit faktör olduğunun bilinciyle onlar için, onlarla birlikte şirket kültürümüzü, yönetim anlayışımızı ve çalışma ortamımızı her geçen gün geliştirmeye odaklanıyoruz. Çevik çalışma prensipleri doğrultusunda sadece kendi işleriyle ilgili değil, her konuda yeteneklerini en üst seviyede ortaya koymalarına ve üretmelerine imkân veriyoruz. Kısacası, oyunda kalan güçlü bir takım yaratma yolunda ilerliyoruz.

Dijital dönüşüm projelerimizin odağında yer alan yeni çalışma ortamımızın hem çalışan mutluluğuna hem de şirketimizin sürdürülebilir büyümesine katkı sağlayacağına inanıyoruz.

Bu yaklaşımın sonucu olarak Bilkom’un çalışan bağlılığı skoru 2018 yılında yüzde 76,5, çalışanların memnuniyet oranı ise yüzde 81 oldu. Bu tabloyla Aon Best Employers programı kapsamında çalışan bağlılığı, liderlik, performans kültürü ve işveren markası endekslerinde yapılan değerlendirmeler sonucunda ‘En İyi İşyeri’ ödülüne layık görüldük.