Annelerimize Teknolojinin En Güzeli Yakışır

Kampanya Tarih Aralığı: 8 – 22 Mayıs 2017

Kampanya kapsamında 08 – 22 Mayıs 2017 tarihleri arasında Worldcard ile anlaşmalı Yetkili Satış Noktalarında tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 150 TL Worldpuan hediye edilecektir. Yapı Kredi Cüzdan uygulaması ile kampanyaya katılacak müşterilere 08 – 22 Mayıs 2017 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 150 TL’ye ek 50 TL ile toplam 200 TL Worldpuan hediye edilecektir. 

 • Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa Yapı Kredi Cüzdan uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan BANA ÖZEL alanından Kampanyaya Katıl butonuna basılmalıdır.
 • Kampanyaya cep telefonu alımları dahil değildir.
 • Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez, hediye çekleri kullanılamaz.
 • Kazanılan Worldpuan’lar 26 Mayıs 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma 6 Haziran 2017 ‘dır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 7 Haziran 2017 itibari ile geri alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında Yapı Kredi Cüzdan üzerinden kazanılan Worldpuan’lar 1 Haziran 2017 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Kullanılmayan puanlar 13 Haziran 2017 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
 • Yapı Kredi Cüzdan üzerinden katılımlarda yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez kampanyadan yararlanabilecek olup, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla  toplamda en fazla 200 TL puan kazanabilir.
  Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka,Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan katılımıyla kazanılacak ek 50 TL puandan yararlanamazlar.
 • * Kampanyaya dahil Yetkili Satış Noktaları; ARTI ŞiŞLİ, TROY İZMİT ,TROY CAPITOL ,TROY CITYS,TROY KANYON,TROY MARKANTALYA,TROY MARMARAPARK,ANKARA SERVIS BILGISAYAR ,EGEMEK ALSANCAK,EGEMEK BOSTANLI
  Kampanya yalnızca belirtilen Yetkili Satış Noktalarında geçerli olup,  internet üzerinden yapılan harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi ve Bilkom kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.