SINIRLARIN ÖTESİNE
UZANIN

Muhteşem tasarımıyla dikkat çeken Alcatel 5V ile sınırları ortadan kaldırın. Çerçevesiz ekranı ve yüksek teknolojiye sahip donanımı ile bir akıllı telefondan beklediğiniz her şeyi fazlasıyla karşılayan Alcatel 5V, 120º süper geniş açılı çekim yapabilen kamerası ile hayatınızın en güzel karelerini yakalamanızı sağlıyor.

YENİ OLASILIKLARA
PENCERE AÇIN

Alcatel 1X’in çift kamerası ile çekim gücünüzü artırın. Fotoğrafik vizyonunuzu hayata geçirmeniz ve yaratıcılığınızı ifade etmeniz için size güç veren Alcatel 1X doğadan ilham alan renkleriyle organik bir estetik sunuyor.

ONUNLA
ÇOCUĞUNUZ GÜVENDE

Alcatel MT30 Move Time Akıllı Çocuk Saati, her zaman çocuğunuzla birlikte… Çocuğunuz, önceden belirlediğiniz güvenli alandan çıktığında ya da bu alana girdiğinde bildirim alın. Ona ulaşmak istediğinizde arama yapın ya da sesli mesaj yollayın. Alcatel MT30 ile içiniz hep rahat olsun…

GÜÇLE DONATILMIŞ
TABLET

245 gram ağırlığında olmasına rağmen üstün performans özelliklerine sahip Alcatel 1T 7 gerçek anlamda kompakt bir yol arkadaşı. Sınıfındaki en hafifler arasında yer alan Alcatel 1T 7, siz nereye giderseniz gidin eşlik etmeye hazır.