Alcatel, Şimdi Bilkom Güvencesiyle

Alcatel markası, muhteşem şekilde rafine ayrıntılarla, tam alüminyum gövde etrafında pürüzsüzce tasarlanmış en yeni modeli IDOL 5, Bilkom güvencesiyle satışta.

alcatel_hero

Cam ve Metalin Buluşması

IDOL 5’in şık tasarımında cam, metalle buluştu. IDOL 5, 7,5 mm’lik metal kasasıyla hem elinizde hem cebinizde sağlam ve rahat bir his yaşatırken kıvrımlı 2,5D ekran sofistike bir hava katıyor. İyi işçilik ayrıntıda yatar. 

Çift Sosyal Ağ Kontrolü ile Kolaylığı Yaşayın

Aynı cihazda iki ayrı sosyal ağ veya mesajlaşma hesabında oturum açmış olarak kalabilmek için Uygulama Klonlayıcı fonksiyonumuzdan yararlanın. Hesaplar arasında geçiş yapmak için tek dokunuş yeterli; böylece iş hesaplarınızla kişisel hesaplarınızı kolayca dengeleyebileceksiniz. WhatsApp, Facebook, Snapchat ve diğer uygulamalarla bu özelliği deneyin.

Uzun Ömürlü Pil ile Tanışmak İçin Mükemmel Fırsat

Alcatel A7’de Şarjınızı Düşünmeye Son

Alcatel A7’nin sınırlarını zorlayın; yine de ekstra gücü kalacaktır. 4000 mAh pili sayesinde sürekli priz aramak zorunda kalmayacaksınız. Yine de şarja ihtiyacınız olursa, hızlı şarjla anında şarj edin. 3 kat daha hızlı şekilde yeniden yola koyulabileceksiniz.
 

İstediğiniz Her Şey Bu Kamerada 

En talepkar akıllı telefon kullanıcılarını bile memnun edecek özellikleri ile Alcatel A7 her şeyin üstesinden gelir. Grafik yoğunluğu en fazla olan oyunlardan Full HD video oynatmaya ve aşırı derecede çoklu göreve kadar. Ve canlı Full HD ekranı ve inanılmaz 16 MP arka kamerası sayesinde tüm hareketleri parlak ve net ayrıntılarla yakalayabilir ve izleyebilirsiniz.