Üst Yönetim

Cömert Varlık

Cömert Varlık

CEO

Cömert Varlık, iş yaşamına, 1994’de Düzey Pazarlama’da İş Geliştirme Analisti-MT olarak başlamıştır. 1995 yılında Koç Holding Stratejik Planlama ve İş Geliştirme departmanında görev almıştır. TRW Automotive Amerika ve Almanya merkezlerinde stratejik planlama ve iş geliştirme alanlarında çalışmalarına devam eden Cömert Varlık,  2001 yılında Türkiye’ye dönmüş, Koç Bilgi Grubu’na Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Yöneticisi olarak katılmış, aynı zamanda Koç Bilgi Grubu çatısı altında bulunan çeşitli şirketlerin Yönetim Kurulu Üyelikleri görevlerinde bulunmuştur. Finans ve Operasyon Direktörü olarak Bilkom’a katılan ve 2007’den itibaren Bilkom CEO’su olarak çalışmalarını sürdürmekte olan Cömert Varlık, 1990 Robert Kolej, 1994 İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve 1998 Carnegie Mellon Üniversitesi MBA yüksek lisans mezunudur.  2015 Harvard Business School Advanced Management Program (AMP) Executive Education Programını başarıyla tamamlamıştır.

IMG_6150

Fikret Ballıkaya

Satış Direktörü

İş yaşamına 1993 yılında Siemens Nixdorf’ta Sistem Mühendisi olarak başlayan Ballıkaya, Proje ve Bilgi Sistemleri yöneticilikleri yaptıktan sonra katıldığı Microsoft’ta Pazarlama Mühendisi olarak çalışmıştır. Bilkom’daki çalışma hayatına 1997 yılında Profesyonel Pazar Yöneticisi olarak başlayan Ballıkaya sırasıyla, Kanal Yöneticisi, Satış Müdürü ve Satış Grup Müdürü görevlerini yürüttükten sonra, 2009 yılı itibariyle Satış Direktörlüğü görevine devam etmektedir.

İstanbul Erkek Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olan Ballıkaya, yüksek lisans derecesini yine İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde derece ile tamamlamıştır. Ballıkaya, 1971 İstanbul doğumludur. Evlidir. İngilizce ve Almanca bilmektedir.

IMG_6127

Serhat Güvener

Finans ve Operasyon Direktörü

İş yaşamına 2000 yılında Amerikan Hastanesi’nde Muhasebe Uzman Yardımcısı olarak başlayan Güvener, Finans ve Muhasebe alanında değişik kademelerde sorumluluklar üstlendikten sonra 2005 yılında Muhasebe Yöneticisi olarak ayrılmıştır. 2005 yılında Shaya Group’ta Bütçe ve Raporlama Müdür Yardımcısı olarak çalışan Güvener, ardından Beyaz Filo’da Finans Müdürü olarak çalışmıştır. 2006 yılında Bilkom’a katılan Güvener Finans ve Muhasebe Grup Müdürlüğü’ndeki 3 yıllık iş tecrübesi sonrasında 2009 yılında Finans ve Operasyon Direktörlüğü pozisyonuna getirilmiştir.

Güvener, Hacettepe Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur.

Güvener, 1972 Ankara doğumludur. Evli ve bir çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

IMG_6259 2

Can Irmak Sağıroğlu

Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü

İş yaşamına 1994 yılında, Yapı Kredi Bankası’nın teknoloji şirketi Bilpa’da Sistem Geliştirme Yöneticisi olarak işe başlamıştır.

1997 yılında Büyük Şirketler Satış Yöneticisi olarak Bilkom’a geçen Sağıroğlu, sırasıyla Eğitim Sektörü Satış Yöneticisi, Ürün Müdürü ve Ürün Grup Müdürlüğü görevlerini yürütmüştür. Sağıroğlu, vekâleten yürüttüğü Pazarlama Direktörlüğü görevinden sonra, 2018 yılı itibariyle Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak atanmıştır.

1993 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakültesi Kontrol-Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan Sağıroğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce bilmektedir.

Burak Sezer

Burak Sezer

İnsan Kaynakları Direktörü

İş yaşamına 2000 yılında Louis Vuitton & Moet Hennessy’de Satış Uzmanı olarak başlayan Sezer, bu alanda değişik kademelerde çalıştıktan sonra, 2005 yılında Goldaş Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş’de perakende grubundan sorumlu İnsan Kaynakları Kıdemli Uzmanı olarak görev almıştır.

2009 – 2012 yılları arasında Darty Türkiye’de İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı ve 2013 yılında Kahve Dünyası’nda İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapan Sezer, Bilkom bünyesine 2014 yılında İnsan Kaynakları Müdürü olarak katılmıştır. Sezer, 2018 yılı itibariyle İnsan Kaynakları Direktörü olarak atanmıştır.

1979 doğumlu olan Sezer, Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur.

Evlidir. İngilizce bilmektedir.