Mavic 2 Pro
BÜYÜK RESMİ GÖRÜN

DJI Mavic 2 Pro’nun ortaya çıkmasında mühendislik ve teknolojinin mükemmel uyumu yatıyor. DJI’ın bugüne dek geliştirdiği imza teknolojilere ek olarak, profesyonel hava fotoğrafçılarının ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilecek özelliklere ve yüksek görüntü kalitesine sahip.

Mavic 2 Zoom
DAHA YAKINDAN BAKIN 

DJI Mavic 2 Zoom, içinizdeki yaratıcı tarafı ortaya çıkarmak için tasarlandı. Sahip olduğu donanım ve teknolojlerle hava fotoğrafçılığının kurallarını baştan yazan Mavic 2 Zoom ile etkileyici çekimler yapmak çocuk oyuncağı…

Mavic Air
MACERAYA AÇILIN

DJI Mavic Air, gerçek bir tasarım ve mühendislik harikası. Uçuş performansı ve üstün teknolojilerinin yanı sıra taşınabilir ve katlanabilir olarak tasarlanan DJI Mavic Air, kolay kullanımı ile de üst düzey bir işlevsellik sunuyor.

Spark
HİÇBİR ANI KAÇIRMAYIN

DJI Spark, DJI’nin geliştirdiği imza teknolojilere sahip özgün bir mini drone. Akıllı uçuş kontrol seçenekleri ve inanılmaz görüntü kalitesiyle, ihtiyaç duyabileceğiniz her an yanınızda.

Tello
EĞLENCEYİ YAKALAYIN

DJI Tello, hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanabileceği kadar pratik bir mini drone. DJI Tello, sizin ya da çocuğunuzun eğlendiği her anda, eğlenceyi yakalamak için yanınızda.

Osmo Pocket
PAYLAŞMAYA DEĞER ANLAR İÇİN

Saklamaya ve paylaşmaya değer anlar, artık daha özel. Kompakt ve akıllı DJI Osmo Pocket, her anı sinematik bir belleğe dönüştürüyor. DJI tarihindeki en küçük 3 eksenli gimbal kameraya sahip DJI Osmo Pocket, tek elle kullanılabiliyor.

Osmo Mobile 2
HİKAYENİZİ PAYLAŞIN

DJI Osmo Mobile 2, içinizdeki hikaye anlatıcısını ortaya çıkarmak için tasarlandı. Cep telefonunuz için yapılmış bir el cihazı olan DJI Osmo Mobile 2 akıllı fonksiyonları ve uzun ömürlü bataryası ile hikayenizi paylaşmanıza olanak sağlıyor.

Mavic Mini
GÖKYÜZÜNÜ AÇ

Kompakt ve güçlü Mavic Mini zahmetsizce anlarınızı yakalayan yaratıcı bir arkadaştır. Kullanımı basit DJI Fly uygulaması ile birlikte benzersiz bir uçuş deneyimi ve diğerlerinden farklı bir bakış açısının tadını çıkarın.

Osmo Action
DİĞER YANINI KEŞFET

Dünyanızı bir merceğin arkasından kaydetmek veya gösterinin yıldızı olmak istiyorsanız, Osmo Action’un çift ekranları, bir düğmeye dokunarak hepsini yakalamanıza izin verir. Canlı bir ön ekran, herhangi bir ayarda kendinizi zahmetsizce çerçevelemenizi sağlarken, arka ekran kristal berraklığında, hiper duyarlı bir ekran sunar. Bu dayanıklı, çok yönlü aksiyon kamerası, ekipman hakkında daha az zaman harcamanızı ve eylemi daha fazla yaşamanızı sağlayan ileri teknoloji ile doludur.