CEO’dan

Cömert Varlık

1984 yılında kurulan Bilkom, kuruluşundan bu yana topluma sağladığı yenilikçi teknoloji çözümleri ve sektördeki faaliyetleri ile bireyler ve kurumların, dijital yaşam ve kalite standartlarını yükseltmeyi hedeflemiştir.

Dünya lideri markaların ülkemizdeki tüm pazarlama, satış, kanal geliştirme ve satış sonrası destek faaliyetlerini yönetiyor; gençlerden profesyonellere kadar toplumun her kesimini, üstün teknoloji markalarının ürün ve çözümleri ile buluşturuyoruz.

Türkiye genelinde zincir IT perakende noktalarında temsil ettiğimiz markalarımıza yakışır ürün sergileme ve tanıtımı gerçekleştiren, konularında uzman, her biri farklı alanlarda sertifikalı Apple, Asus yetkili satıcılarımız ve 7’den 77’ye kullanıcılarımıza verdiğimiz hizmetler; bugün Bilkom’u, başarılı bir distribütör olmanın çok ötesine taşımaktadır.

Bilkom tarafından temsil edilen tüm markalarımız ve çözümler, Bilkom güvencesiyle Türkiye’nin her köşesinden yüksek hizmet kalitesi ve çeyrek asrın tecrübesiyle sunulmaktadır.

Distribütörü olduğumuz Apple ve Asus gibi dünyaca kalitesi sınanmış markalarla birlikte, özel sektörden kamu kuruluşlarına, eğitim kurumlarından görsel ve işitsel tasarım şirketlerine kadar birbirinden farklı segmentlerde çözümler sunarken; katlanarak büyüyen başarımızı, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, yenilikçi çizgimiz ve “Dijital Yaşam Koçu” vizyonumuz ile hemen her platforma yaymaya devam ediyoruz. Platformlarımızda Türkiye’nin konularında önde gelen isimlerini Dijital Yaşam Koçlarımız olarak kullanıcı ile buluşturuyor, kurumların ve nihai tüketicilerin dijital yaşamlarında fark yaratacak çözümleri, bizzat kendilerinden dinleme imkanını tanıyoruz.

Kısacası, Bilkom bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da teknolojinin hayatımızda olumlu ve dönüştürücü bir etki yaratması adına benimsediği “Dijital Yaşam Koçu” felsefesi ile yenilikçilik bayrağını taşımaya devam edecek.

Cömert Varlık